با بهترین ها کار کنید

برای انجام پایان نامه ات وقت کافی نداری؟!
مشغله کاری زیاد باعث شده نتونی تمرکز کنی؟!

دوست نداری پایان نامت رو به موسسات انجام پایان نامه بدی بنویسند؟!
چرا؟!

با بهترین ها کار کنید
با بهترین ها کار کنید

چون قابل اعتماد نیستند ؟!
اگر کار کپی تحویلت دادند هم پولت رفته هم وقتت!
دوست داری خودت هم یه چیزی یاد بگیری؟
بهترین راه حل چیه؟

با چند نفر که رشته و گرایش و زمینه تخصصی مشابه شما دارند مشورت کن.
راهنمایی بگیر که مسیرو اشتباه نری! هرجایی از کار که مشکل داشتی کمک بگیر.

با بهترین ها کار کنید
انجام پایان نامه

توضیحات مربوط به انتخاب موضوع پایان نامه و نگارش پروپوزال را حتما مطالعه کنید. در صورتی که انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال خود را به درستی انجام داده باشید، انجام پایان نامه برای شما کار دشواری نخواهد بود. ارتباط مستمر با استاد راهنما و استاد مشاور در موفقیت شما برای انجام پایان نامه تاثیر زیادی دارد. مشابه انتخاب موضوع پایان نامه، در انجام پایان نیز نامه توصیه می شود بر حسب کیفیت و نوع هدف خود عمل کنید:
آیا می خواهید صرفاً دفاع کرده و مدرک خود را بگیرید؟!
آیا نمره پایان نامه برایتان اهمیت زیادی دارد؟
آیا تصمیم دارید برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید؟
آیا به دلیل علاقه شخصی می خواهید در زمینه ای بکر و جدید پژوهش کنید؟
آیا می خواهید پایان نامه شما در رزومه کاریتان جهت استخدام در شرکتهای داخلی مفید و موثر باشد؟
آیا حتما می خواهید از پایان نامه خود مقاله علمی پژوهشی یا ISI استخراج کنید ؟
هریک از اهداف فوق ، راهکارهای مختلفی دارد و در تمام مراحل انجام پایان نامه باید لحاظ گردد. در انجام پایان نامه حتما باید جستجوی کافی را در منابع علمی داخلی و خارجی داشته باشید. چند مورد از منابع علمی معتبر داخلی عبارتند از:

www.irandoc.ac.ir
سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایران داک) مهمترین مرجع ثبت و نشر پایان نامه های پژوهشی دانشجویان و محققین کشور می باشد. دانشجویان می توانند قبل از انتخاب موضوع پژوهش خود جهت تنظیم پروپوزال در این مرجع جستجو کرده و موضوعات و تحقیقات انجام شده در حوزه مورد نظر خود را بررسی نمایند.

www.sid.ir
پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی ، مرجع مناسبی برای جستجو و دریافت رایگان مقالات پژوهشی داخلی می باشد. توصیه می شود موضوع مورد نظر خود را در این سایت هم جستجو کنید

www.magiran.com
بانک اطلاعات نشریات کشور (مگ ایران) شامل مجموعه کاملی از مقالات به روز نشریات و مجلات علمی کشور می باشد. اگرچه دسترسی به کلیه امکانات این سایت رایگان نیست اما برای جستجوی موضوع و مرجع مجموعه کاملی است.

www.sika.iau.ir
سیستم یکپارچه کتابخانه های دانشگاه آزاد (سیکا) از اوایل سال 91 جهت استعلام موضوع پایان نامه های دانشگاه آزاد راه اندازی شده است.

نگارش پروپوزال: بهره گیری از تحقیق و تجربه
 بسیاری از دانشجویان به تحصیل در مقاطع بالاتر و انجام کارهای تحقیقاتی در مقطع دکتری امیدوارند!

با این حال، انجام کارهای تحقیقاتی مفهوم متفاوتی با انجام پروپوزال و پروژه دارد. مهم ترین نکته نگارش پروپوزال انتخاب یک موضوع صریح و واضح برای پروپوزال می باشد. بسیاری از مردم علاقه دارند کار تحقیقاتی انجام دهند، چون یک روش جذاب یادگیری است ولی افراد زیادی پیدا نمی شوند که علاقه وافری به نگارش و انجام پروپوزال داشته باشند. معمولاً دانشجویان بخش های نگارشی پروپوزال خود را از طریق موسسات مختلفی که محققین مستعدی در زمینه نگارش متن درباره موضوع انتخابی در اختیار دارند، برون سپاری می کنند. این موسسات باید به توانایی ها و ابزارهای تحقیقاتی مجهز باشند تا بتوانند نگارش پروپوزال را انجام دهند. برخی نکات که به دانشجویان برای انجام پروپوزال کمک می کند در زیر ذکر شده است:
• انتخاب موضوع : قبل از شروع هر پروپوزال، انتخاب موضوعی که هم جذاب و هم کاربردی باشد بسیار مهم است. موضوع باید واقع بینانه و جذاب باشد تا کار را ساده و لذت بخش نماید.
 • آموزش: عامل مهم دیگر، توجه به اهمیت یادگیری است. مشاوران انجام پروپوزال همواره دانشجویان را به مطالعه عمیق موضوع پروپوزال قبل از شروع نگارش پروپوزال ترغیب می کنند. تمامی مقالات، نکات و تحقیقات انجام شده در مورد موضوع را به طور کامل جمع آوری نمایید و سپس نگارش را شروع کنید.
• جداول و نمودارها: برای اینکه پروپوزال جذاب و قابل فهم باشد، از جداول و نمودارها در پروپوزال خود استفاده نمایید. این یک اصل ثابت شده است که نمودارها و جداول، کار نهایی را قابل فهم تر و جذاب تر می سازند. آخرین اطلاعات و داده ها را جمع آوری نمایید. داوران و استاد راهنمای خود را با استفاده از نمودارها و جدول ها و مهارت های نوشتاری تحت تاثیر قرار دهید.
• رعایت نظم: نگارش و انجام پروپوزال کار ساده ای نیست. این کار نیاز به نظم زیادی دارد، به خصوص در زمانی که پروپوزال حسابداری انجام می شود، گم شدن یا از بین رفتن اسناد، اطلاعات و داده ها برای کسی خوشایند نیست. زمانی که یک پروپوزال مربوط به رشته حسابدری نوشته می شود، برای نگهداری کتاب ها و اسناد یک اتاق بزرگ در نظر بگیرید تا بتوانید آنها را در قفسه ها قرار دهید و از مخلوط شدن آنها جلوگیری کنید. از فایل ها و پوشه ها برای جدا نگه داشتن آنها استفاده نمایید و پوشه ها را بر اساس موضوعات مربوطه نامگذاری نمایید. این کار نه تنها باعث جلوگیری از بی نظمی می شود، بلکه صرفه جویی در زمان را نیز بهمراه دارد.
 • قالب نگارشی: قالب های نگارشی استاندارد زیادی مانند MLA, APA, Barbarian و ... وجود دارد. هر موضوع نیاز به یک قالب نگارشی مشخص دارد. در زمانی که یک پروژه یا پروپوزال نوشته می شود، نمی توان آن را با هر سبک و قالب دلخواهی انجام داد. در مورد سبک نگارشی متون از مرجع مربوطه یا دانشگاه خود سوال نمایید و برای ارائه یک متن با کیفیت از آن پیروی نمایید.
• صفحات مورد نیاز: اغلب پروپوزال ها بیشتر از صد صفحه هستند. در مورد تعداد صفحات و محدودیت کلمات پروپوزال از مصوبات نگارشی دانشگاه خود پیروی نمایید تا بتوانید موضوعات و نکات مهم را با روش بهتری پوشش دهید. به عنوان جمع بندی، مطمئن شوید متن شما جذاب، معتبر و مناسب است تا بتوانید پروپوزال پر باری ارائه دهید.

همین الآن می توانید برای انتخاب موضوع پایان نامه با هزاران محقق با تجربه مشورت کنید

فریلنسر کیست؟

فریلنسر کیست؟

فریلنسر (Freelancer) به کسی گفته می شود که در زمینه ای تخصص دارد و به صورت پروپوزال ای با دیگران کار می کند. این تخصص می تواند در زمینه های مختلف همچون طراحی سایت، برنامه نویسی، طراحی گرافیکی، نویسندگی، پژوهش، ترجمه و هرگونه کار پروپوزال ای باشد.
فریلنسر معمولا کارش را از راه دور انجام و تحویل می دهد. هر روز در تخصص خودش حرفه ای تر شده و اعتبار کسب می کند. یک فریلنسر ممکن است در حوزه تخصصی خودش، کارمند شرکت یا موسسه ای باشد اما قیمت تمام شده پروپوزال در حالتی که با فریلنسر کار می کنید معمولا بسیار کمتر از وقتی است که سفارش را همان شرکت انجام می دهد. سایت هایی همچون UTC.ir که به ارائه خدمات فریلنسری می پردازند در واقع شرایط و امکاناتی را ایجاد می کنند که کارفرما و فریلنسر بتوانند با اطمینان کامل پروپوزال ای را تعریف و انجام دهند. از جمله مهمترین این شرایط و امکانات شامل موارد زیر می باشد:
- امکان ثبت پروپوزال توسط کارفرما و دریافت نظر و پیشنهاد قیمت فریلنسرها
- عقد قرارداد غیابی حقوقی بین کارفرما و فریلنسر از طریق وبسایت
- امکان پرداخت مبالغ مربوط به پروپوزال با تضمین کیفیت و صحت اجرای پروپوزال
- امکان مشاهده سوابق علمی و اجرایی فریلنسر و نظر کارفرمایان سابق

با بهترین ها کار کنید

با بهترین ها کار کنید

برای انجام پروپوزال ها، تیم خود را از بین بهترین ها انتخاب کنید. هزاران فریلنسر متخصص در زمینه های مختلف منتظر بررسی و انجام پروپوزال های شما هستند. پروپوزال خود را ثبت کنید، پیشنهادها و رزومه فریلنسرها را بررسی کنید و مناسبترین متخصص را برای انجام پروپوزال انتخاب کنید.

مدیریت و کنترل زمان اجرای پروپوزال ها

بدون اتلاف وقت در رفت و آمد ، پروپوزال خود را سفارش دهید.

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

تجربه نشان داده در بسیاری موارد بیش از نیمی از زمان اجرای پروپوزال صرف تهیه مقدمات و تشکیل تیم و سازماندهی اولیه می شود. در UTC شما می توانید با صرف حداقل زمان، متخصص مناسب پروپوزال خود را انتخاب کرده و نحوه انجام پروپوزال را با استانداردهای دقیق سازماندهی کنید.

ضمانت اجرایی

ضمانت اجرایی

دو راهکار اساسی برای اطمینان شما از کیفیت انجام پروپوزال ها تدارک دیده شده است:
پرداخت هزینه فریلنسرها پس از انجام پروپوزال و تایید آن توسط متقاضی صورت می گیرید. فریلنسرها برای رقابت جهت اخذ پروپوزال ها همواره تلاش می کنند امتیاز شاخص های پروفایل خود را ارتقاء ببخشند. این شاخص ها بر اساس میزان رضایت مشتریان قبلی و جدیت در پشتیبانی پروپوزال های انجام شده ارزیابی می شود.

متخصص مناسب پروپوزال خود را انتخاب کنید

سفارش پروپوزال جدید

برای همکاری با ما کلیک کنید

همکاری