با بهترین ها کار کنید

برای انجام پایان نامه ات وقت کافی نداری؟!
مشغله کاری زیاد باعث شده نتونی تمرکز کنی؟!

دوست نداری پایان نامت رو به موسسات انجام پایان نامه بدی بنویسند؟!
چرا؟!

با بهترین ها کار کنید
با بهترین ها کار کنید

چون قابل اعتماد نیستند ؟!
اگر کار کپی تحویلت دادند هم پولت رفته هم وقتت!
دوست داری خودت هم یه چیزی یاد بگیری؟
بهترین راه حل چیه؟

با چند نفر که رشته و گرایش و زمینه تخصصی مشابه شما دارند مشورت کن.
راهنمایی بگیر که مسیرو اشتباه نری! هرجایی از کار که مشکل داشتی کمک بگیر.

با بهترین ها کار کنید
انجام پایان نامه

توضیحات مربوط به انتخاب موضوع پایان نامه و نگارش پروپوزال را حتما مطالعه کنید. در صورتی که انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال خود را به درستی انجام داده باشید، انجام پایان نامه برای شما کار دشواری نخواهد بود. ارتباط مستمر با استاد راهنما و استاد مشاور در موفقیت شما برای انجام پایان نامه تاثیر زیادی دارد. مشابه انتخاب موضوع پایان نامه، در انجام پایان نیز نامه توصیه می شود بر حسب کیفیت و نوع هدف خود عمل کنید:
آیا می خواهید صرفاً دفاع کرده و مدرک خود را بگیرید؟!
آیا نمره پایان نامه برایتان اهمیت زیادی دارد؟
آیا تصمیم دارید برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید؟
آیا به دلیل علاقه شخصی می خواهید در زمینه ای بکر و جدید پژوهش کنید؟
آیا می خواهید پایان نامه شما در رزومه کاریتان جهت استخدام در شرکتهای داخلی مفید و موثر باشد؟
آیا حتما می خواهید از پایان نامه خود مقاله علمی پژوهشی یا ISI استخراج کنید ؟
هریک از اهداف فوق ، راهکارهای مختلفی دارد و در تمام مراحل انجام پایان نامه باید لحاظ گردد. در انجام پایان نامه حتما باید جستجوی کافی را در منابع علمی داخلی و خارجی داشته باشید. چند مورد از منابع علمی معتبر داخلی عبارتند از:

www.irandoc.ac.ir
سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایران داک) مهمترین مرجع ثبت و نشر پایان نامه های پژوهشی دانشجویان و محققین کشور می باشد. دانشجویان می توانند قبل از انتخاب موضوع پژوهش خود جهت تنظیم پروپوزال در این مرجع جستجو کرده و موضوعات و تحقیقات انجام شده در حوزه مورد نظر خود را بررسی نمایند.

www.sid.ir
پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی ، مرجع مناسبی برای جستجو و دریافت رایگان مقالات پژوهشی داخلی می باشد. توصیه می شود موضوع مورد نظر خود را در این سایت هم جستجو کنید

www.magiran.com
بانک اطلاعات نشریات کشور (مگ ایران) شامل مجموعه کاملی از مقالات به روز نشریات و مجلات علمی کشور می باشد. اگرچه دسترسی به کلیه امکانات این سایت رایگان نیست اما برای جستجوی موضوع و مرجع مجموعه کاملی است.

www.sika.iau.ir
سیستم یکپارچه کتابخانه های دانشگاه آزاد (سیکا) از اوایل سال 91 جهت استعلام موضوع پایان نامه های دانشگاه آزاد راه اندازی شده است.

نحوه سفارش پایان نامه، نکاتی که باید در نظر بگیرید!
اگر در زمانی از سال هستید که باید پایان نامه خود را ارائه دهید، خصوصاً اگر به پایان ترم نزدیک هستید، احتمالاً باید به دنبال موسسه ای بگردید که به شما در انجام پایان نامه کمک کند.
 اشخاص و موسسات زیادی وجود دارند که خدمات انجام پایان نامه و انجام پروژه ارائه می دهند، ولی همه آنها کار مورد نظر و نتیجه دلخواه را به شما ارائه نمی دهند.
 به همین دلیل باید قبل از سفارش پایان نامه به نکات زیر توجه کنید:
 1) برای انجام پایان نامه به دنبال موسساتی ای بگردید که خدمات سفارشی ارائه می دهند: زمانی که قصد انجام پایان نامه خود را دارید، به دنبال شرکت ها و موسساتی می گردید که خدمات گسترده و امکان سفارشی سازی را به شما ارائه می دهند. هر سفارش با سفارش دیگر متفاوت است و نیازمند عواملی است که باید با روش متفاوتی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. بنابراین، مهم است که شما موسسه ای را انتخاب نمایید که برای پایان نامه شما خدمات و محتوای سفارشی ارائه دهد.
 2) گزینه های مختلف را مقایسه کنید: زمانی که شما لیستی از موسسات مختلف را تهیه کرده اید، باید یکی از آنها که بهتر از بقیه است را مورد ارزیابی قرار دهید. در حین بررسی شما باید توصیه ها و تجارب دیگر مشتریان را در نظر بگیرید. این کار نتایج مفیدی در مورد پیشینه عملکرد موسسه مورد نظر برای شما خواهد داشت. شما باید پایان نامه ها و پروژه های انجام شده توسط موسسه مورد نظر را بررسی نموده تا نسبت به کیفیت محتوای آنها آگاهی یابید. روش های مختلفی برای سفارش پروژه وجود دارد و شما باید نسبت به زمان تخمینی مورد نیاز برای تکمیل پروژه خود آگاهی داشته باشید. به هیچ عنوان برای سفارش انجام پایان نامه خود عجله نکنید زیرا این کار ممکن است باعث افت کیفیت کار شما گردد.
 3) اطلاعات لازم را برای ارائه به موسسه آماده نگه دارید: شما همیشه باید اطلاعات را برای ارائه به موسسه آماده نگه دارید. این خیلی مهم است که شما نکاتی که باید در خلال انجام پایان نامه مد نظر قرار گرفته شود را بیان نمایید تا نتیجه کار، نتیجه مطلوب و مدنظر شما قرار گیرد. شما باید منابعی که نیاز است تا در انجام پایان نامه مورد استفاده قرار گیرند را نیز به منظور استفاده از مطالب صحیح در اختیار آن مرکز قرار دهید.
4) حفظ ارتباطات مناسب با موسسه: پس از اینکه سفارش دادید، برای اینکه خودتان در جریان روند پیشرفت انجام پایان نامه قرار بگیرد باید بصورت مستمر و منظم بخش های آماده شده پروژه را تحویل بگیرید و آن ها را مطالعه نمایید. همچنین شما در اینصورت می توانید متوجه شوید که آیا با این روند پیشرفت، کارتان را به موقع و با کیفیت مطلوب تحویل خواهید گرفت یا خیر. هیچ گاه زمان واقعی ارائه پایان نامه را به موسسه اعلام نکنید، بلکه زمان زودتری را اعلام نمایید تا فرصتی برای تغییرات لحظه آخری و نهایی در اختیار داشته باشید.
 5) پرداخت ها را بصورت مرحله ای انجام دهید: هیچ گاه تمام مبلغ مربوطه را بصورت یکجا پرداخت ننمایید. سعی نمایید مبالغ را به صورت مرحله ای پرداخت نمایید. در اینصورت می توانید در هر مرحله از تایید استاد راهنمای خود مطمئن شده و سپس فاز بعدی پروژه را آغاز نمایید و همین طور از کیفیت بخشی که تحویل گرفته اید اطمینان حاصل نمایید.

همین الآن می توانید برای انتخاب موضوع پایان نامه با هزاران محقق با تجربه مشورت کنید


پایان نامه

پایان نامه

در سال آخر دوران تحصیل خود باید پایان نامه رائه دهید. این یک امر اجباری برای تمام دانشجویان است. این مهم است که به این نکته توجه کنید که برخی رشته های تحصیلی مانند حسابداری، مدیریت و ... به پایان نامه احتیاج دارند. این پایان نامه ممکن است کاملاً پیچیده باشد. بنابراین آنچه که مهم است این است که شما یک موسسه خوب را در زمینه انجام پایان نامه که بتواند بهترین مقالات و پایان نامه ها را در اختیار شما قرار دهد پیدا کنید. یک موسسه انجام پایان نامه حرفه ای اطلاعات بسیاری در مورد پایان نامه و همه گزینه های دیگر نگارش دانشگاهی که شما ممکن است با آن سر و کار داشته باشید دارد. زمانی که دانشجویان در حال تصمیم گیری در مورد پایان نامه خود هستند، خلق یک ایده مناسب در مورد کارهایی که باید صورت گیرد بسیار حیاتی می باشد. یک موسسه انجام پایان نامه مناسب، اطلاعات و داده های مناسب و همچنین مقالات و متون خوبی را برای شما تهیه می کند تا شما بتوانید بهترین نمره را برای پایان نامه خود کسب نمایید. در طول دوران تحصیل ممکن است یک دانشجو اطلاعات کاملی در مورد نحوه و چگونگی انجام پایان نامه نداشته باشد. بنابراین برای پایان نامه ارشد، داشتن ایده مناسب در مورد روند انجام کار بسیار حائز اهمیت می باشد. مدیریت پروژه بسیار مهم و ضروری است. در صورتی که شما نمی دانید به طور مشخص چه کارهایی را باید انجام دهید مجبور هستید بصورت تجربی تصمیم گیری نمایید. در این حال می توانید از دوستان و هم کلاسی های خود در مورد انجام پایان نامه سوال بپرسید. بیشتر آنها به شما نمی گویند که پایان نامه خود را به موسسات انجام پایان نامه سپرده اند. کار بسیار سختی است که در کنار کارهای درسی، پایان نامه خود را نیز مدیریت نمایید. بنابراین انتخاب بهترین موسسه برای انجام پایان نامه با کیفیت مورد قبول و دوری از استرس مسئله مهمی می باشد.

با بهترین ها کار کنید

با بهترین ها کار کنید

برای انجام پایان نامه ها، تیم خود را از بین بهترین ها انتخاب کنید. هزاران فریلنسر متخصص در زمینه های مختلف منتظر بررسی و انجام پایان نامه های شما هستند. پایان نامه خود را ثبت کنید، پیشنهادها و رزومه فریلنسرها را بررسی کنید و مناسبترین متخصص را برای انجام پایان نامه انتخاب کنید.

مدیریت و کنترل زمان اجرای پایان نامه ها

بدون اتلاف وقت در رفت و آمد ، پایان نامه خود را سفارش دهید.

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

تجربه نشان داده در بسیاری موارد بیش از نیمی از زمان اجرای پایان نامه صرف تهیه مقدمات و تشکیل تیم و سازماندهی اولیه می شود. در UTC شما می توانید با صرف حداقل زمان، متخصص مناسب پایان نامه خود را انتخاب کرده و نحوه انجام پایان نامه را با استانداردهای دقیق سازماندهی کنید.

ضمانت اجرایی

ضمانت اجرایی

دو راهکار اساسی برای اطمینان شما از کیفیت انجام پایان نامه ها تدارک دیده شده است:
پرداخت هزینه فریلنسرها پس از انجام پایان نامه و تایید آن توسط متقاضی صورت می گیرید. فریلنسرها برای رقابت جهت اخذ پایان نامه ها همواره تلاش می کنند امتیاز شاخص های پروفایل خود را ارتقاء ببخشند. این شاخص ها بر اساس میزان رضایت مشتریان قبلی و جدیت در پشتیبانی پایان نامه های انجام شده ارزیابی می شود.

متخصص مناسب پایان نامه خود را انتخاب کنید

سفارش پایان نامه جدید

برای همکاری با ما کلیک کنید

همکاری