با بهترین ها کار کنید

برای انجام پایان نامه ات وقت کافی نداری؟!
مشغله کاری زیاد باعث شده نتونی تمرکز کنی؟!

دوست نداری پایان نامت رو به موسسات انجام پایان نامه بدی بنویسند؟!
چرا؟!

با بهترین ها کار کنید
با بهترین ها کار کنید

چون قابل اعتماد نیستند ؟!
اگر کار کپی تحویلت دادند هم پولت رفته هم وقتت!
دوست داری خودت هم یه چیزی یاد بگیری؟
بهترین راه حل چیه؟

با چند نفر که رشته و گرایش و زمینه تخصصی مشابه شما دارند مشورت کن.
راهنمایی بگیر که مسیرو اشتباه نری! هرجایی از کار که مشکل داشتی کمک بگیر.

با بهترین ها کار کنید
اهمیت مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع و حوزه پژوهش، حیاتی ترین مرحله نگارش پایان نامه می باشد. بسیاری از دانشجویان زمانی که تصمیم به انتخاب موضوع پایان نامه خود می گیرند، اطلاعات کافی در زمینه روش های تحقیق ندارند و صرفا بر اساس جالب بودن یک موضوع یا تصور آسان بودن آن، موضوعی را انتخاب می کنند. غافل از اینکه انتخاب موضوع نامناسب ممکن است دانشجو را با مشکلات بسیاری مواجه کند. بالاخص دانشجویانی که به دلیل مشغله کاری امکان تمرکز بر انجام پایان نامه خود را ندارند. این افراد پس از اتمام واحدهای درسی خود، معمولا بیشتر وقت خود را برای کار اختصاص می دهند و انجام پایان نامه به حاشیه رفته و آن را به عنوان باری بر دوش خود احساس خواهند کرد. در این شرایط، اگر موضوع پایان نامه به درستی انتخاب نشده باشد، انجام آن ممکن است وقت و انرژی زیادی لازم داشته باشد و این لزوما به معنی بار علمی بالای پایان نامه نیست!
حتی عبارت های آغازین عنوان پایان نامه باید به درستی انتخاب شود. بسیاری از عبارتها برای موضوع یک پایان نامه در سطح دکتری مناسب است و استفاده از آن در پایان نامه کارشناسی ارشد مشکلات جدی را برای دانشجو در پی خواهد داشت. برای استفاده از عبارتهایی همچون موارد زیر باید دقت بسیاری داشت، چراکه بعد از تصویب پروپوزال، تغییر آن در اکثر دانشگاه ها تقریبا غیر ممکن است :
ارائه راهکاری برای...
بهینه سازی سیستم ...
ارائه مدلی برای ...
بررسی تطبیقی ...
طراحی و ساخت ....
بررسی تاثیر .... بر ....
بررسی عوامل موثر بر ...
به عنوان مثال توصیه می شود تا حد امکان به جای عباراتی با دامنه وسیع همچون “بررسی عوامل موثر بر ... “ موضوع پایان نامه خود را دقیقتر انتخاب کرده و به شکل “بررسی تاثیر .... بر ... “ انتخاب کنید. در مجموع توصیه می شود در انتخاب موضوع پایان نامه حداکثر دقت را مد نظر داشته باشید.
اولین قدم در انتخاب موضوع پایان نامه این است که کیفیت هدف خود را از نگارش پایان نامه مشخص کنید:
- آیا می خواهید صرفا دفاع کرده و مدرک خود را بگیرید؟!
- آیا نمره پایان نامه برایتان اهمیت زیادی دارد؟
- آیا تصمیم دارید برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید؟
- آیا به دلیل علاقه شخصی می خواهید در زمینه ای بکر و جدید پژوهش کنید؟
- آیا می خواهید پایان نامه شما در رزومه کاریتان جهت استخدام در شرکتهای داخلی مفید و موثر باشد؟
- آیا حتما می خواهید از پایان نامه خود مقاله علمی پژوهشی یا ISI استخراج کنید ؟
هر هدفی که داشته باشید باید بدانید که اگر موضوع پایان نامه خود را متناسب با هدف خود انتخاب نکنید، ممکن است نه تنها به هدف خود نرسید بلکه با مشکلات بغرنجی مواجه شوید که فرایند تحصیل شما را به مخاطره بیندازد. مشکلاتی همچون اتمام سنوات، عدم تایید آمادگی دفاع، رد استاد داور، تکراری بودن موضوع و عدم پذیرش توسط ایرانداک و ...

همین الآن می توانید برای انتخاب موضوع پایان نامه با هزاران محقق با تجربه مشورت کنید

موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه

بسیاری از دانشجویان به تحصیل در مقاطع بالاتر و انجام کارهای تحقیقاتی در مقطع دکتری امیدوارند! با این حال، انجام کارهای تحقیقاتی مفهوم متفاوتی با انجام پایان نامه و پروژه دارد. مهم ترین نکته نگارش پایان نامه انتخاب یک موضوع صریح و واضح برای پایان نامه می باشد. بسیاری از مردم علاقه دارند کار تحقیقاتی انجام دهند، چون یک روش جذاب یادگیری است ولی افراد زیادی پیدا نمی شوند که علاقه وافری به نگارش و انجام پایان نامه داشته باشند. معمولاً دانشجویان بخش های نگارشی پایان نامه خود را از طریق موسسات مختلفی که محققین مستعدی در زمینه نگارش متن درباره موضوع انتخابی در اختیار دارند، برون سپاری می کنند. این موسسات باید به توانایی ها و ابزارهای تحقیقاتی مجهز باشند تا بتوانند نگارش پایان نامه را انجام دهند. برخی نکات که به دانشجویان برای انجام پایان نامه کمک می کند در زیر ذکر شده است:
انتخاب موضوع پایان نامه : قبل از شروع هر پایان نامه، انتخاب موضوعی که هم جذاب و هم کاربردی باشد بسیار مهم است. موضوع پایان نامه باید واقع بینانه و جذاب باشد تا کار را ساده و لذت بخش نماید.
آموزش: عامل مهم دیگر، توجه به اهمیت یادگیری است. مشاوران انجام پایان نامه همواره دانشجویان را به مطالعه عمیق موضوع پایان نامه قبل از شروع نگارش پایان نامه ترغیب می کنند. تمامی مقالات، نکات و تحقیقات انجام شده در مورد موضوع پایان نامه را به طور کامل جمع آوری نمایید و سپس نگارش را شروع کنید.
جداول و نمودارها: برای اینکه پایان نامه جذاب و قابل فهم باشد، از جداول و نمودارها در پایان نامه خود استفاده نمایید. این یک اصل ثابت شده است که نمودارها و جداول، کار نهایی را قابل فهم تر و جذاب تر می سازند. آخرین اطلاعات و داده ها را جمع آوری نمایید. داوران و استاد راهنمای خود را با استفاده از نمودارها و جدول ها و مهارت های نوشتاری تحت تاثیر قرار دهید.
رعایت نظم: نگارش و انجام پایان نامه کار ساده ای نیست. این کار نیاز به نظم زیادی دارد، به خصوص در زمانی که پایان نامه حسابداری انجام می شود، گم شدن یا از بین رفتن اسناد، اطلاعات و داده ها برای کسی خوشایند نیست. زمانی که یک پایان نامه مربوط به رشته حسابدری نوشته می شود، برای نگهداری کتاب ها و اسناد یک اتاق بزرگ در نظر بگیرید تا بتوانید آنها را در قفسه ها قرار دهید و از مخلوط شدن آنها جلوگیری کنید. از فایل ها و پوشه ها برای جدا نگه داشتن آنها استفاده نمایید و پوشه ها را بر اساس موضوعات مربوطه نامگذاری نمایید. این کار نه تنها باعث جلوگیری از بی نظمی می شود، بلکه صرفه جویی در زمان را نیز بهمراه دارد.
قالب نگارشی: قالب های نگارشی استاندارد زیادی مانند MLA, APA, Barbarian و ... وجود دارد. هر موضوع پایان نامه نیاز به یک قالب نگارشی مشخص دارد. در زمانی که یک پروژه یا پایان نامه نوشته می شود، نمی توان آن را با هر سبک و قالب دلخواهی انجام داد. در مورد سبک نگارشی متون از مرجع مربوطه یا دانشگاه خود سوال نمایید و برای ارائه یک متن با کیفیت از آن پیروی نمایید.
صفحات مورد نیاز: اغلب پایان نامه ها بیشتر از صد صفحه هستند. در مورد تعداد صفحات و محدودیت کلمات پایان نامه از مصوبات نگارشی دانشگاه خود پیروی نمایید تا بتوانید موضوعات و نکات مهم را با روش بهتری پوشش دهید.
به عنوان جمع بندی، مطمئن شوید متن شما جذاب، معتبر و مناسب است تا بتوانید پایان نامه پر باری ارائه دهید.

با بهترین ها کار کنید

با بهترین ها کار کنید

برای انجام پروژه ها، تیم خود را از بین بهترین ها انتخاب کنید. هزاران فریلنسر متخصص در زمینه های مختلف منتظر بررسی و انجام پروژه های شما هستند. پروژه خود را ثبت کنید، پیشنهادها و رزومه فریلنسرها را بررسی کنید و مناسبترین متخصص را برای انجام پروژه انتخاب کنید.

مدیریت و کنترل زمان اجرای پروژه ها

بدون اتلاف وقت در رفت و آمد ، پروژه خود را سفارش دهید.

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

تجربه نشان داده در بسیاری موارد بیش از نیمی از زمان اجرای پروژه صرف تهیه مقدمات و تشکیل تیم و سازماندهی اولیه می شود. در UTC شما می توانید با صرف حداقل زمان، متخصص مناسب پروژه خود را انتخاب کرده و نحوه انجام پروژه را با استانداردهای دقیق سازماندهی کنید.

ضمانت اجرایی

ضمانت اجرایی

دو راهکار اساسی برای اطمینان شما از کیفیت انجام پروژه ها تدارک دیده شده است:
پرداخت هزینه فریلنسرها پس از انجام پروژه و تایید آن توسط متقاضی صورت می گیرید. فریلنسرها برای رقابت جهت اخذ پروژه ها همواره تلاش می کنند امتیاز شاخص های پروفایل خود را ارتقاء ببخشند. این شاخص ها بر اساس میزان رضایت مشتریان قبلی و جدیت در پشتیبانی پروژه های انجام شده ارزیابی می شود.

متخصص مناسب پروژه خود را انتخاب کنید

سفارش پروژه جدید

برای همکاری با ما کلیک کنید

همکاری